pátek 26. října 2012

Films for this time

Postel, jídlo a filmy.. toť náplň mých posledních dnů. Jsem si jistá, že v tom nejsem sama a proto mám pro vás pár tipů na fajn filmy. :)

  Jeden den

Tento film miluju. Romantické drama s Anne Hathaway v hlavní roli. Četla jsem i knížku, nebo spíš jsem se pokoušela, ale film mě baví víc. Je prostě tak akorát na sledování v posteli s milionem peřin a teplým čajem v ruce. :)

  Láska a jiné závislosti

Další krásný romantický film a opět s Anne Hathaway. Viděla jsem ho už milionkrát. :) Jediné co vám o něm povím je, že obsahuje hodně scén, při kterých si můžete připadat trapně, pokud se na ten film díváte například s tatínkem, stejně jako já. :D

  P.S. Miluji tě

Myslím, že tento film znají snad všichni, ale přesto stojí za zmínku. Řekla bych, že se hodí pro ty z vás, které si chtějí pobrečet u romantického příběhu. :)Jinak myslím, že název filmu mluví za vše..

Jednou ano, třikrát možná

Tento film, mám fakt ráda. :) Otec v něm vypráví své dceři Mayi příběh o ženách, se kterými byl, než se Maya narodila. Ta se snaží z vyprávění uhodnout, která z žen je její matka.

Vybrané filmy jsou jedny z mých nejoblíbenějších, takže jsem si skoro jistá, že se vám budou taky líbit.
A já se jdu zase válet v posteli.
Bye ^_^

Zdroj obrázků: wehaertit.com

2 komentáře:

  1. "Je prostě tak akorát na sledování v posteli s milionem peřin a teplým čajem v ruce"
    Tak akurát do postele? Som po tom filme asi pol hodinu plakala a to som necitlivá. :D a stále keď si na to spomeniem tak ma až zamrazí také to uvedomenie si..

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. I smutné filmy se dají sledovat v posteli. :D A já si radši pustím nějaký ten romantický a smutný, než komedii, takže pro mě fakt tak akorát do postele. :)

      Vymazat

Děkuju moc za komentáře. Děláají mi velkou radost. :)