úterý 10. července 2012

Bloggers That I Know

Už jsem vám ukázala hooodně mých oblíbených blogů, ale jednu skupinku jsem vynechala. Jsou to blogy od lidí, které znám osobně a to buď přímo od kamarádek a nebo od lidí, které znám aspoň od vidění. :)

1. HANIČKA - ALL IN MY HEAD
Tak to je má spolužačka.. trošku ztřeštěná červenovláska, která miluje hudbu a vlastní nekonečné množství slunečních brýlí (teda aspoň mně to tak připadá). :)


2. BARČA A TERKA - OUR WONDERLAND
Terezka a Beruška.. no co říct? Prostě ty nejšílenější pařmenky co znám! :D Myslím, že obě milujou Beatles, tanec a zapečené tousty ( teda aspoň Barča :D ). Jejich blog je plný božích fotek z božích akcí na božích místech, takže povinně se koukněte, jsou to zlatíčka. :)

Vlevo Terka vpravo Beruška :)

3.GABRIELLE - MY BEATIFUL WORLD
Gabča je strašně krásná blogerka s krásným úsměvem a krásnou sestrou. Má moc hezký styl a fotky focené zrcadlovkou, takže není pochyb, že jsou skvělé! ( pardon, jsem trochu vysazená na zrcadlovky ) :D :) Mrkněte.4. TEREZKA - TALK ABOUT
Tato slečna chodí na stejnou školu co já a musím říct, že se mi vždycky líbí jak je oblečená... mít aspoň polovinu jejího šatníku, tak jsem happy! :D :)


2 komentáře:

  1. noné, překvapilas mě, že tu sem :D :) ale děkuji :)

    ALLINMYHEAD

    OdpovědětVymazat
  2. jéééé, ty jsi broučínek náš milovaný :) :*

    OdpovědětVymazat

Děkuju moc za komentáře. Děláají mi velkou radost. :)