neděle 29. dubna 2012

Blogs that inspire me

Už jsem vám tu pár mých oblíbených blogů představila, ale žádný nebyl zahraniční (Slovensko nepočítám) a jelikož právě ty mě inspirují nejvíce, tak vám je musím ukázat. :)


1. a Creative mint
Tento blog mě zaujal nejen svým obsahem, ale také svým příjemným vzhledem, tudíž na něj vždy ráda chodím, protože články jsou podle mě přímo pastva pro oči. :) Píše ho kanaďanka Leslie a má vážně skvělé nápady! Na blogu najdete převážně inspirativní a handmade články, ale to je to pravé pro mě a myslím si, že vám se bude taky líbit. ;)

2. P.S.- I made this...
Další handmade a DIY blog plný inspirace. Jeho autorka se inspiruje současnými módními trendy a oblečením populárních návrhářů a vyrábí si oblečení podobné, docela snadným způsobem. Musím říct, že někdy ty její "kopie" vypadají líp než předlohy. :)

3. The Creative Place
Na tomto blogu najdete samozřejmě taky plno inspirace, ale i recepty a fotky. Jeho autorka něm představuje své výtvory, projekty, rodinu, ale i věci, které ji zaujaly na internetu. :) Má moc pěkný styl a blog vypadá taky krásně. Řekla bych, že nejčastěji vyrábí z papíru a látek, ale najdou se i jiné materiály, takže se určitě koukněte. :)

4. Cookie Cutter
Tak na tomto blogu najdete asi úplně všechno... od módy a designu... přes fotky a jídlo... až  po vyrábění, knížky a random posty. Píše ho šikovná Sandy ze Singapuru. Nebudu se dál rozepisovat, podívejte se sami. :)

5. Print Pattern
Tento blog je hlavně o vzorech a obrázcích, takže na něm můžete najít třeba krásné pozadí na blog. :)

6. Bo3mia
Tady najdete plno inspirace k výrobě kabelek, peněženek, šperků a broží a to převážně z fima nebo cernitu, ale i z korálků a jiných materiálů. :) Některé jsou fakt krásné, podobné jsem ještě nikde neviděla. :)

7. Sincerely, Kinsey
Tahle slečna má boží styl, blog, úžasné nápady a krásné vlasy. Ne jejím blogu najdete outfity, hodně inspirace a taky plno návodů na výrobu oblečení či doplňků a účesů. Určitě se podívejte. ;)

8. I spy DIY
Už nevím co psát.. hodně návodů na výrobu oblečení a doplňků. Prostě se koukněte. :D

9. A Beautiful Mess
A nakonec to nejlepší... na tento blog chodím asi nejradši a skoro každý den. Články přispívá více lidí, takže pokaždé jsou nové. :) Najdete tam hodně návodů na originální účesy, DIY, inspirace, outfitů a plno dalších věcí. Autorky blogu jsou strašně šikovné a jsem si jistá, že vás jejich nápady a styl nadchou stejně jako mě. :D :)

Tak snad se vám článek líbil, i když byl jen o textu.
Mějte se FÁJN
Dominika
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuju moc za komentáře. Děláají mi velkou radost. :)